[email protected]
|
|

Oto nasz sklep z płytami winylowymi!

Przedstawiamy Ci sklep z winylami Klub Starej Płyty. Bardzo się cieszymy, że przeglądasz nasze winyle. Poniżej widzisz płyty sortowane od najpopularniejszych. W lewym górnym rogu możesz znaleźć winyle w różnych kategoriach – rock, pop, winyle polskie itp. – zarówno nowe jak i używane. Jeśli szukasz konkretnego tytułu – wyszukiwarka dostępna jest w prawym górnym rogu. Nasz sklep z winylami funkcjonuje od lipca 2019 roku. Przez ten czas dwóch lat poznaliśmy wielu kolekcjonerów oraz pojawialiśmy się na giełdach czy pchlich targach, co dało nam szereg informacji na temat wartościowych płyt winylowych.

Płyty winylowe online – Klub Starej Płyty

Sklep z płytami winylowymi online ruszył w maju 2021r. Można nas znaleźć również na Facebooku czy Instagramie. Zachęcamy do przeglądania naszego sklepu. Można znaleźć w nim pozycje, które są ciężko dostępne – chociażby płyty winylowe wydawane podczas różnych edycji Record Store Day.
Staramy się, aby wybór płyt winylowych był zróżnicowany a nasz sklep z płytami winylowymi był miejscem, które chętnie odwiedzają kolekcjonerzy i pasjonaci muzyki.
Płyty używane znajdujące się w naszym sklepie z winylami są przez nas odsłuchiwane oraz starannie czyszczone za pomocą myjki do płyt. Cena zawsze zależy od stanu płyty oraz jej dostępności na rynku. W opisach produktów widoczny jest autor, tytuł, stan oraz tracklista.
Kiedy płyta znajdzie się już w twoim koszyku i dokonasz zapłaty – my przystąpimy do jej pakowania i wyślemy ją w ten sam dzień! Dostawa jest darmowa od kwoty 200 zł.
Zapisz się do naszej grupy na facebooku! Jest to miejsce stworzone z myślą o naszych klientach i kolekcjonerach. Ta pasja to nie tylko zakupy, ale też wszelakie dyskusje na temat muzyki.
Masz jakieś pytania – zadzwoń lub napisz do nas! Informacje na temat naszej strony znajdziesz w zakładce kontakt. Jeśli interesuje Cię jakiś konkretny album – zrobimy co w naszej mocy, żeby sprowadzić go do sklepu. Nasz sklep z płytami winylowymi powstał z myślą o klientach i ich pasji.

Filtry

Cena
92000
Dostępność
Kraj
Stan
Gatunek
Styl muzyczny
Wybierz opcje
Wykonawca
Wybierz opcje